Orico Type-C 3.2 2Bay 2.5/3.5 inç SATA HDD SSD Dock Station

 • Çift Slotlu Veri Erişimi: 2.5 ve 3.5 inç SATA HDD ve SSD disklerinize Type-C arayüzüyle hızlı ve kolay erişim sağlar.
 • Geniş Kapasite Desteği: Toplam 32TB veya her bir slot başına 16TB’a kadar sabit disk kapasitesini destekler.
 • Hızlı Veri Aktarımı: 10Gbps veri aktarım hızı ile yüksek hızlı dosya transferi sunar, USB-A 6Gbps ile de uyumludur.
 • UASP Teknolojisi: %40 daha hızlı okuma ve %20 daha hızlı yazma performansı sağlar.
 • TRIM ve SMART Desteği: Arka planda çalışarak performans düşüşlerini önler, diskinizin sağlık durumunu takip edebilirsiniz.
 • Klonlama Özelliği: Disklerinizi kolayca kopyalayabilirsiniz.
 • Tak ve Çalıştır: Sürücü kurulumu gerektirmez, çeşitli işletim sistemleri ve oyun konsollarıyla uyumlu olarak kullanılabilir.
 • 10Gbps Type-C Kablo: Ürünle birlikte gelen ikisi bir arada USB Type-C kablo, hızlı veri aktarımı için 10Gbps desteği sunar, aynı zamanda 60W şarj desteği sağlar.
 • Kaymaz Pedler ve Toz Engelleme: Kasanın altındaki kaymaz pedler ürünün sabit durmasını sağlar, slot kapakları ise tozun girmesini engeller.
 • Çeşitli Uyum: Windows, Mac OS, Linux, Android gibi farklı işletim sistemleriyle uyumlu olarak kullanılabilir.

Ürünü şuradan al:

Resmi Distribütör
Stok kodu: ORICO-6829C3-EU-BK-BP Kategoriler: ,

ORICO 2.5″/3.5″ SATA HDD/SSD Çift yuvalı sabit sürücü yuvası

Orico Type-C 3.2 2Bay 2.5/3.5 inç SATA HDD SSD Dock Station, SATA girişine sahip 2.5 ve 3.5 inç hard disk ve SSD disklerinize kolayca erişmenizi sağlar. Orico HDD SSD Dock Station iki slotu üstünden toplam 32TB tek slot üzerinden 16TB’a kadar diskleri destekler ve 10 Gbps veri aktarma hızına sahiptir böylece hızlı şekilde verilerinizi aktarabilirsiniz bu hız UASP teknolojisi ile desteklenmiştir. UASP teknolojisi sayesinde %40 daha hızlı okuma %20 daha hızlı yazma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. TRIM ve SMART teknolojisi ile arka planda çalışmadan kaynaklı performans düşüşlerinin önüne geçer ve diskiniz arızalanmadan çok önce haberdar olabilirsiniz. Klonlama özelliği sayesinde disklerinizi birbirine rahatça kopyalayabilirsiniz. Ürün tak çalıştır kullanımıyla herhangi bir sürücü kuruluma ihtiyaç duymadan Windows, MacOS, Linux, Android, PS4, PS5 gibi çoğu işletim sistemi ve oyun konsollarını destekler. Kutu içerisinden çıkan ikisi bir arada USB Type-C kablo Type-C to Type-C şeklinde kullanıldığında 10Gbps veri aktarım hızına sahiptir ayrıca kablo 60W destekler böylece elektronik cihazlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz. Kasanın altında bulunan kaymaz pedler ürünün yerleştirildiği yüzeyden kaymasını engeller ve olası olumsuz durumları engeller ve slot kapakları tozu engellemek için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Paket İçeriği

 • 1 x Orico Type-C 3.2 2Bay 2.5/3.5 inç SATA HDD SSD Dock Station
 • 1 x İkisi Bir Arada Type-C USB Bağlantı Kablosu
 • 1 x Güç Adaptörü

 

ORICO Orjinal ürün güvencesiyle

Renk

Siyah

Malzeme

ABS

Arayüz

Type-C

Veri Aktarım Hızı

Type-C 10Gbps / USB-A 6Gbps

Çalışma Voltajı

12V/3A

Maksimum Disk Kapasitesi

Toplam 32TB / Slot başına 16TB

Boyutlar

143x115x70mm

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows, Mac OS, Linux, Android

logonew_kucuk
Orico Türkiye, MaxiTekno Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Orico'nun Türkiye'deki resmi distribütörüdür. Orico, 2009 yılında Shenzhen ORICO Technologies Co., Ltd. tarafından kurulmuş olup, USB veri iletimi ve USB şarj teknolojisine odaklanan yenilikçi ve ulusal bir yüksek teknoloji şirketidir.

Orico Türkiye, bir MaxiTekno Bilişim iştirakidir. @ 2023.
MaxiTekno Bilişim, Orico® 'nun Türkiye Distribütörüdür

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER