Orico Türkiye - Teknoloji ve İnovasyonun Gücü

USB Teknolojilerinde Türkiye'nin Öncü Distribütörü

Neden Orico ?

Pazardaki en son USB teknolojilerini ve yenilikleri sunmakla yükümlüyüz. Yıllara dayanan tecrübe ve güçlü işbirlikleri sayesinde müşterilerimize sadece en iyi ürünleri değil, aynı zamanda mükemmel hizmeti de sunuyoruz.

ORICO TURKIYE

Biz Kimiz?

Orico Türkiye, MaxiTekno Bilişim bünyesinde faaliyet gösteren Orico'nun Türkiye'deki resmi distribütörüdür. Orico, 2009 yılında Shenzhen ORICO Technologies Co., Ltd. tarafından kurulmuş olup, USB veri iletimi ve USB şarj teknolojisine odaklanan yenilikçi ve ulusal bir yüksek teknoloji şirketidir.

OricoTürkiye olarak, ürünlerden hizmetlere, gerçeği aramak ve pragmatik olmakta ısrar ediyoruz. Öncü düşünmeyle sınırlanmamış, her küçük değişiklikte büyük bir misyon için çaba gösteriyoruz.

R&D, tasarım ve tüm endüstriyel zincirin üretimine sahip olan Orico, yeni teknolojilerin zamanında izlenmesi ve araştırılması için de R&D gücüne sahiptir. Çevrim içi platformlar ve çevrim dışı kanalların eş zamanlı gelişimi, küresel satış ağları da dahil olmak üzere bizi öne çıkarır. Piyasa için USB ve tüketici elektroniği ürünlerini sürekli ihraç ederken, piyasa değişikliklerini hızla yakalar ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli güncelleriz.

Orico Türkiye, bir MaxiTekno Bilişim iştirakidir. @ 2023.
MaxiTekno Bilişim, Orico® 'nun Türkiye Distribütörüdür

Misyon & Geleceğe Bakış

İnovasyonla geleceği şekillendiriyor, teknolojiyle hayatları kolaylaştırıyoruz.

OricoTürkiye olarak, "müşterilere yardımcı olma, çalışanlara yardımcı olma, yatırımcılara yardımcı olma ve toplumsal sorumluluğu omuzlama" misyonu taşımaktayız. Tüketicilerin temel ihtiyaçlarını anlama, küçük değişikliklerle daha iyi seçenekler sunma gayretindeyiz. Aynı zamanda, kurumsal ortaklar, çalışanlar ve ailelerine kendilerini gerçekleştirebilecekleri adil, makul ve saygılı bir atmosfer yaratıyoruz.

OricoTürkiye olarak, teknoloji ve üretimin kararlı bir şekilde takip edilmesi yoluyla pazar için daha kapsamlı ürünler ve teknik destek sunmayı hedefliyoruz. İnsanların daha iyi bir yaşam arayışına daha iyi seçenekler sunmayı taahhüt ediyoruz. 

11 Yıldır Global Başarı

Orico'nun Türkiye distribütörü olarak, 11 yıldır dünya çapında satış başarısı sağlıyoruz. USB3.0 çevre birimleri ve harici HDD kasaları gibi ürünlerimiz dört yıl üst üste sektör tarafından kabul gördü. Akıllı hızlı şarj koruyucularımız ise hızla büyüme gösteriyor.

Üstün Ar-Ge Ekibi

Profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahibiz, yaklaşık 100 kıdemli mühendis, yapısal mühendis ve elektronik mühendis ile teknolojik bir rezerv oluşturduk. USB depolama, genişleme, güç şeridi, şarj, dijital aksesuarlar gibi binlerce ürün geliştiriyoruz. Her hafta yeni ürünlerin Ar-Ge'si yapılmaktadır.

Üretim Kapasitesi

Orico, yaklaşık 80 milyon yatırım ile İnternet & Yaratıcılık Endüstri Parkı'nı kurdu. Proje kuluçka, endüstri hızlandırma, yatırım ve finansman gibi alanları bir arada sunuyor. Bu, yıllık üretim kapasitesinin 600 milyon doları aşmasına olanak tanıyor.